X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Kurumsal mail

AnasayfaYazılarWeb YazılımKurumsal mail

İsim.ad@hotmail.com gibi bir e-posta adresiniz olduğu için müşterinize bir kartvizit vererek profesyonelliğinizi sorgulayacaklarını hiç düşündünüz mü?
Cevabınız evet ise doğru yoldasınız.

Neden diye soruyorsun?

Lütfen durumu bir örnekle daha iyi açıklayınız.
Potansiyel bir müşteriyle yeni bir iş geliştirme projesi hakkında röportaj yaptığınızı hayal edin. Toplantı iyi gidiyor ve müşteriyle anlaşmayı bitirmek üzeresiniz. Müşteri, sözleşmeyi imzalamak için size e-posta göndereceğini söyler ve e-posta adresinizi ister.
İlk seçenek: name.soyisim@hotmail.com

İkinci seçenek: name.soyisim@sirketinizinadi.com

Yukarıdaki örneklerdeki her iki e-posta adresi de geçerlidir, ancak ikisi arasında profesyonellik açısından bir fark vardır.
Merak etmeyin hikayemizin sizi şok edecek bir sonu yok. Her şey yolunda giderse e-posta adresiniz elbette iş görüşmeniz için olumsuz bir sonuca yol açmayacaktır. Ancak profesyonel olmayan bir e-posta adresi, müşterilerinizin kendi alanınızda profesyonel olduğunuzu düşünmelerine ve güvenlerini kaybetmelerine neden olabilir. Çünkü profesyonellik sadece işleri nasıl yaptığınızla ilgili değildir. Aynı zamanda müşterilerinize nasıl göründüğünüzle de ilgilidir.
profesyonel e-posta adresi; işyeri web sitesi, logo vb. marka imajınızı şekillendiren unsurlardan biridir. İsim.ad@sirketiniz.com gibi bir kurumsal e-posta adresi, herkese açık Gmail veya Hotmail hesaplarından daha fazlasıdır.


Top